Rio 2016: a magyarok programjai

Rio 2016: a magyarok programjai

2016. 08. 03., Szerda, 14:00

Augusztus 5-én kezdődnek Rio de Janeiróban a XXXI. nyári olimpiai játékok. Az ötkarikás versengésen 20 sportágban 158 sportoló képviseli a magyar színeket – az alábbi cikkünkben az olimpiának azokat az eseményeit gyűjtöttük össze, amelyeken magyar indulóval számolhatunk vagy előfordulhat magyar érdekeltség.

Augusztus 5-én kezdődnek Rio de Janeiróban a XXXI. nyári olimpiai játékok. Az ötkarikás versengésen 20 sportágban 158 sportoló képviseli a magyar színeket – az alábbi cikkünkben az olimpiának azokat az eseményeit gyűjtöttük össze, amelyeken magyar indulóval számolhatunk vagy előfordulhat magyar érdekeltség.

Az időpontok minden esetben magyar idő szerint értendők és versenynapok szerinti bontásban közöljük őket. (Azaz például az augusztus 6-i férfi 400 méteres vegyes úszó szám döntője magyar idő szerint augusztus 7-én hajnali 3.03-kor kezdődik.) Ahol lehetett, a magyar sportolókat érintő pontos kezdési időpontokat adtuk meg, a többségi esetben előforduló tágabb időintervallumokat a későbbiekben pontosítjuk. A program változtatásának jogát a szervezők fenntartják. Forrásul a Magyar Olimpiai Bizottság és a Nemzeti Sport Online gyűjtése szolgált.

AUGUSZTUS 5., PÉNTEK
szombat, 1.00: MEGNYITÓÜNNEPSÉG

AUGUSZTUS 6., SZOMBAT
ASZTALITENISZ
14.00–3.00: egyes, selejtező, 1. forduló (Pattantyús Ádám; Lovas Petra, Póta Georgina)
EVEZÉS
13.30–18.10: egypár, előfutam (Pétervári-Molnár Bendegúz); kormányos nélküli kettes, előfutam (Simon Béla, Juhász Adrián)
CSELGÁNCS
15.00–18.00, 20.30: női 48 kg (Csernoviczki Éva)
SPORTLÖVÉSZET
13.30–16.00: női légpuska (Miskolczi Julianna)
18.00–21.00: férfi légpisztoly (Tátrai Miklós)
TENISZ
15.45–4.00: női egyes, 1. forduló (Babos Tímea)
15.45–4.00: női páros, 1. forduló (Babos Tímea, Jani Réka)
TORNA
15.30–2.00: férfi selejtező, 3. csoport (Hidvégi Vid)
ÚSZÁS
18.02: férfi 400 m vegyes, előfutamok (Gyurta Gergely, Verrasztó Dávid)
18.28: női 100 m pillangó, előfutamok (Szilágyi Liliána)
18.54: férfi 400 m gyors, előfutamok (Bernek Péter, Kis Gergő)
19.14: női 400 m vegyes, előfutamok (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna)
19.40: férfi 100 m mell, előfutamok (Gyurta Dániel)
3.03: férfi 400 m vegyes, döntő
3.14: női 100 m pillangó, elődöntő
3.30: férfi 400 m gyors, döntő
3.49: női 400 m vegyes, döntő
4.08: férfi 100 m mell, elődöntő
VÍVÁS
14.00–19.15, 21.00–23.35: női párbajtőr, egyéni (Szász Emese)
VÍZILABDA
14.00: férfi csoportmérkőzés, Szerbia–Magyarország

AUGUSZTUS 7., VASÁRNAP
ASZTALITENISZ
14.00–3.00: egyes, 2. és 3. forduló
EVEZÉS
13.30–17.30: egypár, kormányos nélküli kettes – reményfutam
SPORTLÖVÉSZET
14.00–16.30: női légpisztoly (Egri Viktória, Tobai-Sike Renáta)
TENISZ
15.45–4.00: női egyes, 1. forduló (Babos Tímea)
15.45–4.00: női páros, 1. forduló (Babos Tímea, Jani Réka)
TORNA
14.45–3.00: női selejtező, 5. csoport (Kovács Zsófia)
ÚSZÁS
18.02: női 100 m hát, előfutamok (Hosszú Katinka)
18.22: férfi 200 m gyors, előfutamok (Bernek Péter, Kozma Dominik)
19.19: férfi 100 m hát, előfutamok (Balog Gábor)
19.39: női 400 m gyors, előfutamok (Kapás Boglárka, Késely Ajna)
20.11: férfi 4x100 m gyorsváltó, előfutamok (Magyarország – Gyárfás Bence, Holoda Péter, Pulai Vince, Reményi Ármin)
3.03: női 100 m pillangó, döntő
3.11: férfi 200 m gyors, elődöntő
3:53: férfi 100 m mell, döntő
4.01: női 400 m gyors, döntő
4.12: férfi 100 m hát, elődöntő
4.36: női 100 m hát, elődöntő
4.54: férfi 4x100 m gyorsváltó, döntő

AUGUSZTUS 8., HÉTFŐ
ASZTALITENISZ
15.00–3.30: egyes, 3. és 4. forduló
CSELGÁNCS
15.00–18.00, 20.30: női 57 kg (Karakas Hedvig); férfi 73 kg (Ungvári Miklós)
EVEZÉS
13.30–16.50: egypár, kormányos nélküli kettes – reményfutam
ÖKÖLVÍVÁS
16.00–18.15, 22.00–1.15: férfi 69 kg, selejtező (Bacskai Balázs); férfi 75 kg, selejtező (Harcsa Zoltán)
SPORTLÖVÉSZET
14.00–17.30: férfi légpuska (Péni István, Sidi Péter)
TENISZ
15.45–4.00: női egyes, 2. forduló
15.45–4.00: női páros, 2. forduló
ÚSZÁS
18.00: női 200 m gyors, előfutamok (Késely Ajna, Verrasztó Evelyn)
18.27: férfi 200 m pillangó, előfutamok (Cseh László, Kenderesi Tamás)
18.54: női 200 m vegyes, előfutamok (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna)
3.00: női 200 m gyors, elődöntő
3.21: férfi 200 m gyors, döntő
3.30: női 100 m hát, döntő
3.38: férfi 100 m hát, döntő
4.07: férfi 200 m pillangó, elődöntő
4.33: női 200 m vegyes, elődöntő
VITORLÁZÁS
18.00–22.30: férfi szörf RSX (Gádorfalvi Áron), Laser (Vadnai Benjamin), női szörf RSX (Cholnoky Sára), Laser Radial (Érdi Mária) – futamok
VÍVÁS
14.00–18.05, 21.00–23.35: női kard, egyéni (Márton Anna)
VÍZILABDA
18.00: férfi csoportmérkőzés, Magyarország–Ausztrália

AUGUSZTUS 9., KEDD
ASZTALITENISZ
15.00–3.30: egyes, negyeddöntő
CSELGÁNCS
15.00–18.00, 20.30: férfi 81 kg (Csoknyai László)
EVEZÉS
13.30–16.50: egypár, negyeddöntő; kormányos nélküli kettes, elődöntő
SPORTLÖVÉSZET
14.00–21.00: női sportpisztoly, 25 m (Csonka Zsófia, Tobai-Sike Renáta)
TENISZ
15.45–4.00: női egyes, 3. forduló
15.45–4.00: női páros, negyeddöntő
ÚSZÁS
18.00: férfi 100 m gyors, előfutamok (Bohus Richárd, Kozma Dominik)
18.26: női 200 m pillangó, előfutamok (Hosszú Katinka, Szilágyi Liliána)
18.48: férfi 200 m mell, előfutamok (Gyurta Dániel, Horváth Dávid)
19.15: férfi 4x200 m gyorsváltó, előfutamok (Magyarország – Bernek Péter, Grátz Benjámin, Holló Balázs, Kis Gergő, Kozma Dominik, Márton Richárd, Szabó Norbert)
3.00: férfi 100 m gyors, elődöntő
3.19: női 200 m gyors, döntő
3.28: férfi 200 m pillangó, döntő
3.34: női 200 m pillangó, elődöntő
4.00: férfi 200 m mell, elődöntő
4.29: női 200 m vegyes, döntő
4.38: férfi 4x200 m gyorsváltó, döntő
VITORLÁZÁS
18.00–22.30: férfi szörf RSX (Gádorfalvi Áron), finn (Berecz Zsombor), Laser (Vadnai Benjamin), női szörf RSX (Cholnoky Sára), Laser Radial (Érdi Mária) – futamok
VÍVÁS
14.00–19.15, 21.00–23.35: férfi párbajtőr, egyéni (Boczkó Gábor, Imre Géza, Rédli András)
VÍZILABDA
14.00: női csoportmérkőzés, Kína–Magyarország

AUGUSZTUS 10., SZERDA
ASZTALITENISZ
15.00–17.00: női egyes, elődöntő
1.30: női egyes, döntő
CSELGÁNCS
15.00–18.00, 20.30: férfi 90 kg (Tóth Krisztián)
SPORTLÖVÉSZET
14.00–17.30: férfi sportpisztoly, 50 m (Tátrai Miklós)
TENISZ
15.45–4.00: női egyes, negyeddöntő
15.45–4.00: női páros, negyeddöntő
TORNA
21.00–23.45: férfi egyéni összetett, döntő
ÚSZÁS
18.23: férfi 200 m hát, előfutamok (Földházi Dávid, Telegdy Ádám)
18.50: női 200 m mell, előfutamok (Sebestyén Dalma, Sztankovics Anna)
19.12: férfi 200 m vegyes, előfutamok (Verrasztó Dávid)
19.34: női 4x200 m gyorsváltó, előfutamok (Magyarország – Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna, Kapás Boglárka, Késely Ajna, Verrasztó Evelyn)
3.03: férfi 200 m mell, döntő
3.25: férfi 200 m hát, elődöntő
3.54: női 200 m pillangó, döntő
4.03: férfi 100 m gyors, döntő
4.08: női 200 m mell, elődöntő
4.26: férfi 200 m vegyes, elődöntő
4.55: női 4x200 m gyorsváltó, döntő
VITORLÁZÁS
18.00–22.30: finn (Berecz Zsombor), Laser (Vadnai Benjamin), Laser Radial (Érdi Mária) – futamok
VÍVÁS
13.30–21.00, 22.30–2.45: női tőr, egyéni (Knapek Edina, Mohamed Aida); férfi kard, egyéni (Decsi Tamás, Szilágyi Áron)
VÍZILABDA
15.20: férfi csoportmérkőzés, Görögország–Magyarország

AUGUSZTUS 11., CSÜTÖRTÖK
ASZTALITENISZ
15.00–17.00: férfi egyes, elődöntő
1.30: férfi egyes, döntő
CSELGÁNCS
15.00–18.00, 20.30: női 78 kg (Joó Abigél); férfi 100 kg (Cirjenics Miklós)
EVEZÉS
13.30–16.40: egypár, elődöntő; kormányos nélküli kettes, döntő
ÖKÖLVÍVÁS
16.00–18.15, 22.00–1.00: férfi 69 kg, selejtező
SPORTLÖVÉSZET
14.00–18.00: női kisöbű sportpuska, összetett (Miskolczi Julianna)
TENISZ
17.00–1.00: női egyes, elődöntő
17.00–1.00: női páros, elődöntő
TOLLASLABDA
13.00–4.00: női egyéni, csoportmérkőzések (Sárosi Laura)
TORNA
21.00–23.10: női egyéni összetett, döntő
ÚSZÁS
18.00: férfi 50 m gyors, előfutamok (Takács Krisztián)
18.18: női 800 m gyors, előfutamok (Kapás Boglárka, Risztov Éva)
19.20: férfi 100 m pillangó, előfutamok (Cseh László, Pulai Bence)
19.40: női 200 m hát, előfutamok (György Réka, Hosszú Katinka)
3.00: férfi 50 m gyors, elődöntő
3.17: női 200 m mell, döntő
3.26: férfi 200 m hát, döntő
3.32: női 200 m hát, elődöntő
4.01: férfi 200 m vegyes, döntő
4.31: férfi 100 m pillangó, elődöntő
VITORLÁZÁS
18.00–22.30: férfi szörf RSX (Gádorfalvi Áron), finn (Berecz Zsombor), női szörf RSX (Cholnoky Sára) – futamok
VÍZILABDA
18.00: női csoportmérkőzés, Spanyolország–Magyarország

AUGUSZTUS 12., PÉNTEK
ATLÉTIKA
14.30–21.10: férfi 20 km-es gyaloglás (Helebrandt Máté); férfi diszkoszvetés, selejtező (Kővágó Zoltán); hétpróba (Krizsán Xénia, Zsivoczky-Farkas Györgyi)
1.20–4.25: női súlylökés (Márton Anita)
CSELGÁNCS
15.00–18.00, 20.30: férfi +100 kg (Bor Barna)
SPORTLÖVÉSZET
14.00–16.30: férfi kisöbű sportpuska, fekvő (Sidi Péter, Szabián Norbert)
TOLLASLABDA
13.00–4.00: női egyéni, csoportmérkőzések (Sárosi Laura)
ÚSZÁS
18.00: női 50 m gyors, előfutamok (Molnár Flóra)
18.38: férfi 1500 m gyors, előfutamok (Gyurta Gergely, Rasovszky Kristóf)
20.10: férfi 4x100 m vegyes váltó, előfutamok (Magyarország – Balog Gábor, Bohus Richárd, Cseh László, Gyurta Dániel)
3.03: női 200 m hát, döntő
3.12: férfi 100 m pillangó, döntő
3.20: női 800 m gyors, döntő
3.44: férfi 50 m gyors, döntő
3.57: női 50 m gyors, elődöntő
VITORLÁZÁS
18.00–22.30: férfi szörf RSX (Gádorfalvi Áron), Laser (Vadnai Benjamin), női szörf RSX (Cholnoky Sára), Laser Radial (Érdi Mária) – futamok
VÍZILABDA
14.00: férfi csoportmérkőzés, Magyarország–Japán

AUGUSZTUS 13., SZOMBAT
ATLÉTIKA
14.30–17.50: hétpróba (Krizsán Xénia, Zsivoczky-Farkas Györgyi); férfi diszkoszvetés, döntő
EVEZÉS
13.50–16.40: egypár, döntő
ÖKÖLVÍVÁS
16.00–19.00, 22.00–1.00: férfi 69 kg, negyeddöntő
TENISZ
17.00–1.00: női egyes, döntő
17.00–1.00: női páros, döntő
TOLLASLABDA
13.00–4.00: női egyéni, csoportmérkőzések (Sárosi Laura)
ÚSZÁS
3.03: női 50 m gyors, döntő
3.11: férfi 1500 m gyors, döntő
4.04: férfi 4x100 m vegyes váltó, döntő
VITORLÁZÁS
18.00–22.30: finn (Berecz Zsombor), Laser (Vadnai Benjamin), Laser Radial (Érdi Mária) – futamok
VÍZILABDA
18.00: női csoportmérkőzés, Magyarország–Egyesült Államok

AUGUSZTUS 14., VASÁRNAP
ATLÉTIKA
14.30: női maratoni (Erdélyi Zsófia, Papp Krisztina, Szabó Tünde)
BIRKÓZÁS
15.00–18.00, 21.00: férfi kötöttfogás, 75 kg (Bácsi Péter)
ÖKÖLVÍVÁS
22.00–1.15: férfi 75 kg, selejtező
SPORTLÖVÉSZET
14.00–19.00: férfi kisöbű sportpuska, összetett (Péni István, Sidi Péter)
TOLLASLABDA
13.00–3.30: női egyéni, csoportmérkőzések (Sárosi Laura)
TORNA
19.00–22.00: férfi talaj, lólengés, női ugrás – döntő
VITORLÁZÁS
18.00–22.30: finn (Berecz Zsombor) – futam; férfi szörf RSX, női szörf RSX – döntő
VÍVÁS
14.00–20.30, 22.00–0.50: férfi párbajtőr, csapat (Magyarország – Boczkó Gábor, Imre Géza, Rédli András, Somfai Péter)
VÍZILABDA
1.50: férfi csoportmérkőzés, Brazília–Magyarország

AUGUSZTUS 15., HÉTFŐ
ATLÉTIKA
14.30–17.10: 110 m gát, előfutam (Baji Balázs)
BIRKÓZÁS
15.00–18.00, 21.00: férfi kötöttfogás, 85 kg (Lőrincz Viktor)
KAJAK-KENU
14.00: férfi C–1 1000 m, előfutamok (Vasbányai Henrik)
14.24: női K–2 500 m, előfutamok (Szabó Gabriella, Kozák Danuta)
14.38: női K–1 200 m, előfutamok (Douchev-Janics Natasa)
15.06: férfi K–1 1000 m, előfutamok (Kopasz Bálint)
15.30: férfi C–1 1000 m, elődöntő
15.46: női K–2 500 m, elődöntő
16.00: női K–1 200 m, elődöntő
16.14: férfi K–1 1000 m, elődöntő
NYÍLT VÍZI ÚSZÁS
13.00: női 10 km (Olasz Anna, Risztov Éva)
ÖKÖLVÍVÁS
16.00–19.00, 22.00–1.00: férfi 69 kg, elődöntő
TOLLASLABDA
13.00–3.00: női egyéni, nyolcaddöntő
TORNA
19.00–22.00: férfi gyűrű, ugrás, női gerenda – döntő
VITORLÁZÁS
18.00–22.30: Laser, Laser Radial – döntő
VÍZILABDA
19.10, 20.30, 23.20, 0.40: női negyeddöntő

AUGUSZTUS 16., KEDD
ATLÉTIKA
1.15–3.50: 110 m gát, középdöntő, döntő
BIRKÓZÁS
15.00–18.00, 21.00: férfi kötöttfogás, 66 kg (Lőrincz Tamás); férfi kötöttfogás, 98 kg (Kiss Balázs)
KAJAK-KENU
14.08: férfi C–1, 1000 m, döntő
14.23: női K–2 500 m, döntő
14.47: női K–1 200 m, döntő
15.12: férfi K–1 1000 m, döntő
NYÍLT VÍZI ÚSZÁS
13.00: férfi 10 km (Papp Márk)
SÚLYEMELÉS
20.30–22.30: férfi +105 kg, B-csoport (Nagy Péter)
TOLLASLABDA
13.30–18.30: női egyéni, negyeddöntő
TORNA
19.00–21.15: férfi korlát, nyújtó, női talaj – döntő
VITORLÁZÁS
18.00–22.30: finn – döntő
VÍZILABDA
16.00, 17.20, 20.10, 21.30: férfi negyeddöntő

AUGUSZTUS 17., SZERDA
ATLÉTIKA
14.30–18.05: férfi kalapácsvetés, selejtező (Pars Krisztián)
KAJAK-KENU
14.00: férfi K–2 1000 m, előfutamok (Ceiner Benjámin, Hufnágel Tibor)
14.16: férfi C–1 200 m, előfutamok (Hajdu Jonatán)
14.37: férfi K–2 200 m, előfutamok (Horváth Bence, Szomolányi Máté)
14.51: női K–1 500 m, előfutamok (Kozák Danuta)
15.12: férfi K–2 1000 m, elődöntő
15.20: férfi C–1 200 m, elődöntő
15.34: férfi K–2 200 m, elődöntő
15.48: női K–1 500 m, elődöntő
MŰUGRÁS
20.00–23.10: női toronyugrás, selejtező (Kormos Villő)
ÖKÖLVÍVÁS
16.00–18.15, 22.00–0.45: férfi 69 kg, döntő
TOLLASLABDA
13.30–18.30: női egyéni, elődöntő
VÍZILABDA
17.20, 21.30: női elődöntő

AUGUSZTUS 18., CSÜTÖRTÖK
ATLÉTIKA
14.30–21.25: női magasugrás, selejtező (Szabó Barbara)
BIRKÓZÁS
15.00–18.00, 21.00: női 63 kg (Sastin Marianna); női 75 kg (Németh Zsanett)
KAJAK-KENU
14.00: férfi K–2 1000 m, döntő
14.15: férfi C–1 200 m, döntő
14.39: férfi K–2 200 m, döntő
15.03: női K–1 500 m, döntő
MŰUGRÁS
15.00–16.30: női toronyugrás, elődöntő
21.00–22.30: női toronyugrás, döntő
ÖKÖLVÍVÁS
19.00–21.00: férfi 75 kg, elődöntő
ÖTTUSA
15.00–18.00: női öttusa, vívás, rangsoroló selejtező (Földházi Zsófia, Kovács Sarolta)
19.30–22.30: férfi öttusa, vívás, rangsoroló selejtező (Demeter Bence, Marosi Ádám)
TOLLASLABDA
13.30–18.30: női egyéni, döntő
TRIATLON
16.00: férfiak (Faldum Gábor, Tóth Tamás)
VÍZILABDA
17.20, 21.30: férfi elődöntő

AUGUSZTUS 19., PÉNTEK
ATLÉTIKA
13.00: férfi 50 km-es gyaloglás (Rácz Sándor, Srp Miklós, Venyercsán Bence)
13.00: női 20 km-es gyaloglás (Kovács Barbara, Madarász Viktória, Récsei Rita)
1.10–2.45: férfi kalapácsvetés, döntő
KAJAK-KENU
14.00: férfi K–1 200 m, előfutamok (Horváth Bence)
14.21: férfi C–2 1000 m, előfutamok (Vasbányai Henrik, Mike Róbert)
14.37: női K–4 500 m, előfutamok (Magyarország – Szabó Gabriella, Kozák Danuta, Csipes Tamara, Fazekas-Zur Krisztina)
14.51: férfi K–4 1000 m, előfutamok (Magyarország – Hufnágel Tibor, Ceiner Benjámin, Kugler Attila, Somorácz Tamás)
15.07: férfi K–1 200 m, elődöntő
15.21: férfi C–2 1000 m, elődöntő
15.29: női K–4 500 m, elődöntő
15.36: férfi K–4 1000 m, elődöntő
ÖTTUSA
15.00–00.00: női döntő
VÍZILABDA
20.30: női döntő

AUGUSZTUS 20., SZOMBAT
ATLÉTIKA
1.10–4.00: női magasugrás, döntő
BIRKÓZÁS
15.00–18.00, 21.00: férfi szabadfogás, 86 kg (Veréb István); férfi szabadfogás, 125 kg (Ligeti Dániel)
KAJAK-KENU
14.07: férfi K–1 200 m, döntő
14.14: férfi C–2 1000 m, döntő
14.32: női K–4 500 m, döntő
14.49: férfi K–4 1000 m, döntő
ÖKÖLVÍVÁS
19.00–21.00: férfi 75 kg, döntő
ÖTTUSA
15.00–00.00: férfi döntő
TRIATLON
16.00: nők (Kovács Zsófia, Vanek Margit)
VÍZILABDA
22.50: férfi döntő

AUGUSZTUS 21., VASÁRNAP
ATLÉTIKA
14.30: férfi maratoni (Csere Gáspár, Józsa Gábor)
KERÉKPÁR
17.30: férfi hegyikerékpár (Parti András)
23.00: ZÁRÓ ÜNNEPSÉG

nemzetisport.hu

Megosztás
Facebook Twitter Pinterest LinkedIn

A sütik olyan kis szöveges fájlok, melyeket a weboldalak felhasználhatnak arra, hogy még hatékonyabb felhasználói élményt nyújtsanak.

Ezen sütik nélkül az oldalunk nem tudja a legjobb élményt nyújtani, bizonyos funkciók működése akadályozva lenne.

Név Szolgáltató Cél Érvényesség
PHPSESSIDbudopest.huMunkamenet-azonosító, a látogató böngészési állapotát rögzíti az oldalbetöltések között.Munkamenet vége
cookieConsentbudopest.huA látogató sütikkel kapcsolatos beállításait tárolja.1 év
accountbudopest.huAkkor kerül létrehozásra, ha a látogató bejelentkezéskor bejelöli, hogy jegyezze meg az oldal.1 év
cartIDbudopest.huA kosár tartalmának megőrzéséhez használt süti, mely két látogatás között is megőrzi a kosárban lévő termékeket.30 nap
openingPopupDisplayedbudopest.huA nyitó felugró ablak bezárását tárolja, hogy ne jelenjen meg minden oldalletöltéskor.12 óra

A statisztikai adatok gyűjtése anonimizált formában történik, így a látogató semmilyen módon nem azonosítható ezen sütik tartalmából. Ezen sütik segítségével tudjuk figyelni, hogy viselkednek a látogatók, ezzel is segítve minket a legjobb szolgáltatás nyújtásában.

Név Szolgáltató Cél Érvényesség
_gabudopest.huA Google Analytics által létrehozott egyedi azonosító a látogatottsági statisztika elkészítéséhez.2 év
_gidbudopest.huA Google Analytics által létrehozott egyedi azonosító a látogatottsági statisztika elkészítéséhez.Munkamenet vége
_gat_*budopest.huA Google Analytics használja a lekérések gyakoriságának szabályzására.Munkamenet vége
Fel

Kosár

Az Ön kosara üres.